0 530 410 80 444 info@adanzye.com

Merhaba Avcılar Çamaşır Makine Servisine hoş geldiniz firmamız Avcılar Arçelik Servisi hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetlerimiz içerisinde ise bir çamaşır makinesinde yer alan sorunların nasıl çözümleneceği ve tamirinin nasıl yapılacağı konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. İlk olarak belirtmek isteriz ki firmamız sizlere kurumsal yapıda hizmet vermektedir. Hizmetlerini veriyor iken asla kaliteden taviz vermeden yapmaktadır bu anlamda ise alanında uzman ekip ile hizmet vermektedir. Sizde Kurumsal olarak hizmet almak ve çamaşır makinenizde yer alan sorunların çözümünü istiyor iseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

Çamaşır makinesi uzun yıllardır çalışması, kireçlenmelerin olması, yanlış kullanımlar, taşınmalardan, elektrik aksamlarından, motorunda oluşabilecek sorunlar vb. alanlarında sorunlar her zaman çıkabilir. Bu tür sorunların çözümlenmesi için alanında uzman kişilerin bu sorunlara bakması gerekmektedir. Lütfen bu alana dikkat edelim alanında uzman olmayan kişilerin ürününüze dokunmasını ve tamirinin yapılmasına izin vermeyiniz. Şayet küçük gibi görünen hatalar için büyük ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Avcılar Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Hizmet Aşamaları

Firmamız sizlere en iyi hizmet vermek için disiplinli bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Firmamızın ön gördüğü bir periyodik cetvele göre bu işlemler yapılmalıdır. Peki, bu işlemleri inceleyecek olursak;

  • Bizimle iletişime geçmek (değerli müşterilerimiz iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile bizimle 7 / 24 saat gözetmeksizin iletişime geçebilirsiniz.)
  • Bizimle irtibat kurduktan sonra telefonda uzman ekibimiz ürününüzde ne gibi sorunların olduğunu sizden detaylı olarak bilgi alır.
  • Size telefon aracılığı ile bilgilendirme yapmaya çalışır tabi ki de bu tarz ürünlerin sorunları için yerinde inceleme yapmak gerekmektedir.
  • Firmamız sizler için uygun gördüğü randevu bilgilerini aktarır.
  • Firmamızın İstanbul Avcılar bölgesinde 7 / 24 saat hizmet verecek uzman ekibimiz belirtilen saat ve tarihte ürünü inceleme için gelir.
  • Ürününüz incelenir ve sizlere detaylı olarak bilgi veririz. Yapılacak olan işlemleri anlatırız ve sizlere ücretlendirme hakkında bilgi veririz.
  • Şayet ürününüzde bir yedek parça değişikliği yapılacak ise ürün için yedek parça siparişi oluşturulur ve en yakın zamanda takmak için girişimde bulunuruz.
  • Ürün arıza fişini sizlere verdikten sonra ve ürünü size çalışır bir duruma getirdikten sonra işlemi sonlandırırız.

Değerli müşterilerimiz firmamız yedek parça değişimini orijinal yedek parçaları kullanarak takmaktadır ve yapılan işleme 1 yıl garanti vermektedir.

 

Back To Top