0 530 410 80 444 info@adanzye.com

Arçelik Servisi Avcılar siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir ve hizmetimizde ise Avcılar Arçelik Buzdolabı Servisi hakkında sizleri aydınlatmaya çalışacağız. Firmamız her zaman alanında güvenilir ve uzman kadro ile hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Buzdolabı servisi için doğru adrestesiniz. Firmamız her daim sizlere kaliteli hizmet sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Değerli müşterilerimiz buzdolabınız da elektrik aksamında, soğutmada, buz tutma veya tutmama, otomatik ayarlarında herhangi bir sorun oluyor ise lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız buzdolabı servisi olarak sizlere her daim kaliteli ve yerinde hizmetleri sunmaktadır. Firmamız ile iletişim kurmak çok basittir.

Avcılar Arçelik Buzdolabı Servisi İletişim

Değerli müşterilerimiz sizlere bizler bir telefon kadar yakınız. Firmamız ile 7 / 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Firmamız sizlere telefon her zaman destek vermeye hazır durumdadır. Web sitemiz de bulunan iletişim numaralarından hızlı ve güvenilir olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz da alanında uzman ekibimiz sizlerin buzdolabında ne tür sorunların olduğu konusunda bilgi alacaktır. Bilgileriniz doğrultusunda sizlerin ürününüze nasıl müdahale edeceğimiz konusunda bir bilgi alacağız.

Firmamız her zaman ürünlerinizi yerinde inceleyip sorunlarının ne odluğu konusunda sizleri bilgilendirmek isteyecektir. Onun için ise sizlerden randevu talep edeceğiz. Sizlerin de uygun olduğunuz tarihe ve saate randevu oluşturur bu aşamadan sonra;

Firmamız sizleri belirtilen saat ve tarihte ziyaret ederek ürününüz de incelemelerde bulunurlar ve sorunun ne olduğu konusunda bilgi verirler. Eğer yedek parça değişimi yapılacak ise onun değişimi için sizlere fiyat bilgisi ve onay alırlar. Eğer ki yerinde hemen müdahale edilecek bir sorun ise tamiri yapılır ve sizlere ürün bakımı yapılmış bir şekilde teslim edilir.

Değerli müşterilerimiz bizlerin ürününüzü tamiri ve bakımı yaptığı bir yer için 1 yıl içerisinde herhangi bir sorunun olması durumda garantili bir şekilde ücretsiz olarak bakmaktayız.

Lütfen dikkat edelim ürünümüzde meydana gelen herhangi bir sorun için işin ehli olan bir kişiden yardım alalım tek başınıza veya işi bilmeyen kişilerden bilgi almayalım ve tamiri için onlara emanet etmeyelim.

Her zaman 7 / 24 kesintisiz olarak Avcılar Arçelik Beko Servisi hizmeti vermekteyiz.

Back To Top